Ring Twice, dat is veel meer dan enkel priveleraars
Ring Twice, dat is een community boordevol talent altijd klaar om je te helpen in meer dan 100 categorieën: je vindt er tuinmannen, elektriciens maar ook huishoudhulp en zelfs yogalessen. Ontdek zelf snel al onze diensten!
Ik kan jongeren in het lager onderwijs goed bijstaan. Ik ben daar ook meerdere jaren zorgjuf geweest. De eerste graad van het secundair onderwijs gaat ook prima voor wiskunde.
Anouk
Brecht
Nieuw
Als leerkracht lager onderwijs geef ik reeds bijles aan kinderen van de basisschool. Ik kan helpen bij wiskunde, Nederlands, Frans, leren leren,... Van eerste tot en met zesde leerjaar.
Kelly
Brecht
Nieuw
Ik heb op het middelbaar handel gestudeerd, daarna heb ik op de Karel de grote Hogeschool een bachelor accountancy fiscaliteit gehaald.
Vandaar dat ik zeker wel bijles zou willen geven in de vakken economie, boekhouding en eventuele andere waar ...
Shana
Brecht
Nieuw
Ik ben van diploma Leerkracht lager onderwijs maar ik heb voor mijn gezin en zekerheid gekozen. Echter zou ik nog graag kinderen bijles geven zodat ik mijn passie toch nog kan uitoefenen.
Shiana
'S Gravenwezel
Nieuw
Dit zijn vakken dat voor mij zeer snel gaan en altijd snel te leren en begrijpen waren. Wanneer vriendinnen hulp nodig hebben help ik ze ook vaak aan de hand van op mijn manier uit te leggen.
Zoë
Brecht
Nieuw
Hallo, ik ben erg goed in wiskunde en wetenschappen. Heeft uw kind hulp nodig bij het studeren zou ik hou graag willen bijsturen. Ik ben afgestudeerd als techniek wetenschapper.
Caroline
Brecht
Nieuw
Ik ben van opleiding logopediste en heb 8 jaar als zelfstandige in het werkveld gestaan.
Daarbij heb ik kinderen uit de lagere school geholpen met rekenproblemen.
Middelbare scholieren heb ik tot en met het 2de middelbaar A-stroom verder geholpen.