Ring Twice
Zich inschrijven als priveleraar wiskunde
Een dienst aanvragen
Zich aanmelden / Zich inschrijven
Sofie
47 reviews
€19/u
Thomas
83 reviews
€16/u
Adam
108 reviews
€25/u
Vind de perfecte leraar voor
Bijles wiskunde in Oostende
Betrouwbare privé leraars voor bijles wiskunde op maat: voorbereiding examen of test, studiebegeleiding, middelbaar of universitair niveau.
Vind je wiskundeleraar
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Gemiddelde score -
5.0/5
(68 reviews)
80
priveleraars wiskunde
in
Oostende
Filters
Chantal
5/5
(34 reviews)
Verplaatst zich naar Oostende
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Voor het basisonderwijs en de eerste graad van het secundair onderwijs bied ik bijlessen rek...
Meer
Diensten
Rekenen
Hulp examen
Algebra
Geometrie
...
Meer reviews zien
Danku wel Chantal
Nigjerije, 30 dagen geleden
Het profiel bekijken
Petra
5/5
(13 reviews)
Oostende
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Ik was leerkracht wiskunde in de eerste en tweede graad ASO/TSO/BSO en heb dus veel ervarin...
Meer
Diensten
Wiskunde bijles volwassenen
Differentiatie
Functionele rekenvaardigheden
Didactische aanpak
...
Meer reviews zien
Ik wil stoppen de dienst
Galina
Het profiel bekijken
Jordi
5/5
(6 reviews)
Verplaatst zich naar Oostende
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Systeem integrator in het dagelijkse leven en afgestudeerd als industrieel ingenieur automat...
Meer
Diensten
Differentiaalvergelijkingen
Statistiek
Lineaire algebra
Meetkunde
...
Meer reviews zien
top zoals altijd
Hendrik
Het profiel bekijken
Stefanie
5/5
(8 reviews)
Verplaatst zich naar Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb al 5j ervaring als leerkracht met een divers publiek in België en Zuid-Amerika. Ik ka...
Meer
Diensten
Voorbereiding examens
Differentiatie
Statistiek
Analytische meetkunde
...
Meer reviews zien
Bijles Wiskunde
Wesley
Het profiel bekijken
Vera
5/5
(5 reviews)
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Hallo, als burgerlijk ingenieur help ik graag leerlingen met wiskunde van de lagere school, ...
Meer
Diensten
Hulp bij wiskunde
Bijles wiskunde BSO
Wiskunde voor volwassenen
Repetitie wiskunde
...
Meer reviews zien
Mijn dochter werd heel goed geholpen door Vera. Zeker aan te raden😊
Katja, 4 maanden geleden
Het profiel bekijken
Ike
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Op zich is wiskunde niet zo heel moeilijk desondanks toch veel kinder het er lastig mee hebb...
Meer
Diensten
Examenvoorbereiding
Algebra bijles
Geometrie hulp
Rekenen ondersteuning
...
Meer reviews zien
Zeer tevreden 😊
Arshak
Het profiel bekijken
Erika
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Naast het lesgeven van wiskunde en Engels, geef ik ook bijlessen in deze vakken. Deze bijle...
Meer
Diensten
Differentiatie
Toetsvoorbereiding
Algebraïsche vaardigheden
Meetkunde
...
Meer reviews zien
Super vriendelijk en zeer goed in haar lesgeven
Philippe
Het profiel bekijken
Zin om je als bijles wiskunde in te schrijven?
Particulier of professioneel, maak je profiel aan en laat je activiteit groeien.
4,3/5
4,7/5
Quinn
Nieuw
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb in mijn 6 jaar middelbaar altijd minstens 5u wiskunde gehad en in mijn laatste 2 jaar...
Meer
Diensten
Hulp bij algebra
Wiskunde voor beginners
Voorbereiding examen
Rekenen voor jongeren
...
Nog geen reviews
Quinn is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Ken
Nieuw
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben een afgestuurde student in de richting elektromechanica in het hoger. Alles van lager...
Meer
Diensten
Bijles wiskunde
Wiskunde voor beginners
Hulp bij algebra
Geometrie bijles
...
Nog geen reviews
Ken is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Lies
Nieuw
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb een bachelor diploma bedrijfsmanagement optie accountancy fiscaliteit en studeer mome...
Meer
Diensten
Wiskunde bijles
Hulp bij formules
Examentraining wiskunde
Algebra uitleg
...
Nog geen reviews
Lies is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Jana
Nieuw
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Idem uitleg als bij de taallessen, ik engageer me als vrijwilliger bij een vzw voor studiebe...
Meer
Diensten
Wiskunde bijles
Hulp bij algebra
Geometrie ondersteuning
Rekenvaardigheid trainingen
...
Nog geen reviews
Jana is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Harsha agali nagaraj
Nieuw
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
As a working engineer with 2 masters degrees, most recent being from KU Leuven, in mechanica...
Meer
Diensten
Hulp bij algebra
Rekenproblemen oplossen
Geometrie ondersteuning
Examenvoorbereiding wiskunde
...
Nog geen reviews
Harsha agali nagaraj is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Jochen
Nieuw
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik hou van afwisseling, ik geef bijles wiskunde, maar kan ook met electrische klusjes overwe...
Meer
Diensten
Hulp bij algebra
Bijles voor basisschool
Wiskunde begeleiding
Voorbereiding examens
...
Nog geen reviews
Jochen is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Ilouna
Nieuw
Oostende
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben iemand die zelf heel goed moet studeren voor goede punten te halen. Ik kan een studen...
Meer
Diensten
Bijles wiskunde online
Hulp bij algebra
Geometrie uitleg
Wiskunde voorbereiding
...
Nog geen reviews
Ilouna is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Meer profielen tonen
Ring Twice
Lessen
Bijles
Bijles wiskunde
West-Vlaanderen
Oostende
Verzekerde diensten
Geverifieerde en ervaren dienstverleners
Support
9u-18u/5d
Benieuwd naar wat onze klanten ervan vinden?
Gebaseerd op
68
reviews
5.0
68
0
0
0
0
Eline
Bijles wiskunde - 1ste graad (25)
Een grote hulp voor onze dochter.
Jaimie, 1 dag geleden
Rico
Rekenkundige en meetkundige rijen en logaritmes
Top!heeft mijn dochter super goed geholpen .
Pascale, 5 dagen geleden
Pascale
Bijles wiskunde voor 1 ste secundair a stroom (2)
Zoals de vorige keer zeer goed verlopen! :)
Edona, 5 dagen geleden
Charlotte
Bijles wiskunde volgend weekend 4de m TSO
Goede klik met mijn dochter, duidelijke uitleg. Dikke merci!
Leen, 7 dagen geleden
Ontdek de reviews van andere gebruikers
Prijsklasse
€15 – €45
€15
€25
€45
Gemiddelde prijzen van uitgevoerde diensten in 2026
Bijles wiskunde in Oostende: de populairste dienstaanvragen
Dien een aanvraag in en ontvang snel offertes van talenten bij jou in de buurt:
Bijles wiskunde middelbaar
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Bijles wiskunde universitair niveau
Gemiddelde prijs:
€30 – €40
Examen wiskunde
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Algebra
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Geometrie
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Rekenen
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Vind je wiskundeleraar
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Getalenteerde buren, bij jou in de buurt
Maarten
69 reviews
€21 /u
Hallo, ik ben op zoek naar iemand die mij dit weekend kan helpen. Alvast bedankt!
Sophie
Jouw allereerste aanvraag in 2 minuten
1
Dien jouw aanvraag in
Beschrijf hoe onze dienstverleners jou kunnen helpen.
2
Vergelijk hun prijsoffertes
Ontvang offertes van betrouwbare dienstverleners en bekijk hun profiel.
3
Selecteer jouw dienstverlener
Kies de beste dienstverlener voor jouw aanvraag.
Vind je wiskundeleraar
Particulier of professioneel, verdien geld met je vaardigheden!
Doe zoals Mateo en schrijf je in:
Meer dan 4.000 jobs per week voor particulieren en zelfstandigen
Werk wanneer het in je agenda past en kies zelf je vergoeding
Ontvang de betaling voor je diensten binnen de 48 uur
Zich inschrijven als priveleraar wiskunde
Mateo
134 reviews
Mateo verdiende
in 2026
€5.350
Betaling ontvangen!
€150
Nieuwe job
2 minuten geleden
Ring Twice, het eerste platform erkend door de overheid
Populaire dienstaanvragen
Bijles wiskunde middelbaar Oostende, bijles wiskunde aan huis Oostende, privé bijles wiskunde Oostende, leraar wiskunde Oostende, bijles wiskunde prijs Oostende,...
Vind je wiskundeleraar
Andere steden in de buurt waar je jouw priveleraar wiskunde vindt
Bijles wiskunde Brugge
Bijles wiskunde Kortrijk
Bijles wiskunde Roeselare
Bijles wiskunde Bredene
Bijles wiskunde Leffinge
Bijles wiskunde Oudenburg
Bijles wiskunde Roksem
Bijles wiskunde Middelkerke
Bijles wiskunde Zande
Bijles wiskunde De haan
Bijles wiskunde Eernegem
Bijles wiskunde Jabbeke
Bijles wiskunde Leke
Bijles wiskunde Ichtegem
Bijles wiskunde Koekelare
Bijles wiskunde Wenduine
Bijles wiskunde Nieuwpoort
Bijles wiskunde Zuienkerke
Bijles wiskunde Varsenare
Alle provincies tonen
Sluiten
Vind jij het antwoord op jouw vraag niet terug?
Stuur ons een bericht
Vind je wiskundeleraar
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Filters
Alle priveleraars wiskunde
Gecertificeerde professionals
Geverifieerde particulieren