Ring Twice
Zich inschrijven als personal trainer
Een dienst aanvragen
Zich aanmelden / Zich inschrijven
Daan
38 reviews
€30/u
Levi
77 reviews
€35/u
Charlotte
118 reviews
€25/u
Vind de perfecte
Personal trainer in Olmen
Betrouwbare coaches voor personal training op maat: cross training, bodybuilding, spierenmassa opbouwen, hersteloefeningen en meer.
Vind je personal trainer
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Gemiddelde score -
5.0/5
(1 reviews)
50
personal trainers
in
Olmen
Filters
Sören
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben zelf zeer actief met sport bezig. Sport en beweging moeten leuk en ontspannend zijn. ...
Meer
Diensten
Persoonlijke training
Sportcoaching
Voedingsadvies
Krachttraining
...
Meer reviews zien
Super les gehad. Heel geduldig. Fijne uitleg en grote variatie aan oefeningen.
Nancy
Het profiel bekijken
Ine
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Gediplomeerd VTS zwemlesgever, waterveiligheid primeert. Voor de eerste waterangst te overwi...
Meer
Diensten
Persoonlijke aanpak
Ervaren fitnesscoach
Krachttraining
Functionele training
...
Nog geen reviews
Ine is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Nick
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Met 23 jaar ervaring in boksen bied ik deskundige lessen aan voor zowel beginners als gevord...
Meer
Diensten
Persoonlijke begeleiding
Krachttraining expert
Voedingsadvies geven
Groepstrainingen aanbieden
...
Nog geen reviews
Nick is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Jelle
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik geef reeds 10 jaar zwemles aan (jonge) kinderen. Daarnaast heb ik een certificaat als ini...
Meer
Diensten
Persoonlijke aanpak
Zwemles geven
Krachttraining
Flexibele planningen
...
Nog geen reviews
Jelle is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Sasha
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben 23 jaar en 2 à 3 jaar bezig met gevechtsporten specifiek MMA, thaiboksen en kickbokse...
Meer
Diensten
MMA specialist
Kickboks expert
Gepersonaliseerde trainingen
Krachttraining
...
Nog geen reviews
Sasha is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Carolien
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Sportief ben ik al sinds jongs af aan. Ik heb op nationaal niveau wedstrijden gezwommen van ...
Meer
Diensten
Zwemexpert
Fitnesscoach
Sportieve begeleiding
Krachttraining
...
Nog geen reviews
Carolien is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Liesbeth
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik geef graag paardrijles. Zowel dressuur als springen horen tot de mogelijkheden. Maar het ...
Meer
Diensten
Persoonlijke training
Krachttraining
Voedingsbegeleiding
Groepstraining
...
Nog geen reviews
Liesbeth is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Zin om je als personal trainer in te schrijven?
Particulier of professioneel, maak je profiel aan en laat je activiteit groeien.
4,3/5
4,7/5
Bobouh
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Hey, Heb zelf 9 jaar aan kickboks gedaan, ben een sportief persoon kan je alles aan leren. ...
Meer
Diensten
Persoonlijke begeleiding
Krachttraining specialist
Voedingsadviezen
Hersteltrainingen
...
Nog geen reviews
Bobouh is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Glenn
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Heb zelf vroeger altijd sportschool gevolgd en altijd aan sport gedaan nu heb ik mijn diplom...
Meer
Diensten
Persoonlijke benadering
Functionele training
Krachttraining
Gewichtsverlies coaching
...
Nog geen reviews
Glenn is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Dave
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Heel mijn leven al gesport. Eerst basketbal en daarna fitness. De laatste tijd ben ik hard g...
Meer
Diensten
Persoonlijke begeleiding
Krachttraining specialist
Voedingsadvies
Revalidatie training
...
Nog geen reviews
Dave is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Myriam
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ben op jonge leeftijd gestart met powerlifting en blijven doorgaan. Ik leg mezelf nog steeds...
Meer
Diensten
Persoonlijke training
Fitness coaching
Krachttraining
Voedingsadvies
...
Nog geen reviews
Myriam is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Narcis
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben personal trainer.Afgestuudeerd in Fitness Academy in Gent in 2007,Ik train iedereeen ...
Meer
Diensten
Persoonlijke aanpak
Ervaren personal coach
Hersteloefeningen
Cross training
...
Nog geen reviews
Narcis is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Femke
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben een heel sportieve, ik heb in mijn middelbaar ook sport gestudeerd waardoor ik er vee...
Meer
Diensten
Persoonlijke aanpak
Ervaringen personal coach
Spierversterking
Hersteloefeningen
...
Nog geen reviews
Femke is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Marvin
Nieuw
Verplaatst zich naar Olmen
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Je kan bij lij terecht voor o.a. krachttraining op maat , functionele en soortspecifieke tra...
Meer
Diensten
Persoonlijke training
Voedingsadvies
Fysieke evaluatie
Krachttraining
...
Nog geen reviews
Marvin is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Meer profielen tonen
Ring Twice
Lessen
Personal trainer
Antwerpen
Olmen
Verzekerde diensten
Geverifieerde en ervaren dienstverleners
Support
9u-18u/5d
Benieuwd naar wat onze klanten ervan vinden?
Gebaseerd op
1
reviews
5.0
1
0
0
0
0
Kris
Springles Ella (61)
Heel goeie les!
Erwin, 14 dagen geleden
Lisa
Zwemles Clim en Ea Schelstraete (3)
Heel goede begeleiding
Jelle, 14 dagen geleden
Hélène
Iemand gezocht om mij te motiveren om te bewegen.
Aangename ontmoeting voor raad en stimulans tot meer beweging.
Pierre, 18 dagen geleden
Kris
Springles Ella (60)
Heel goeie les!
Erwin, 22 dagen geleden
Ontdek de reviews van andere gebruikers
Prijsklasse
€25 – €50
€25
€35
€50
Gemiddelde prijzen van uitgevoerde diensten in 2026
Personal trainer in Olmen: de populairste dienstaanvragen
Dien een aanvraag in en ontvang snel offertes van talenten bij jou in de buurt:
Conditietraining
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Cross training
Gemiddelde prijs:
€30 – €40
Bodybuilding
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Spieren versterken
Gemiddelde prijs:
€20 – €30
Stretchen
Gemiddelde prijs:
€20 – €30
Sport hersteloefeningen
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Vind je personal trainer
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Getalenteerde buren, bij jou in de buurt
Maarten
69 reviews
€21 /u
Hallo, ik ben op zoek naar iemand die mij dit weekend kan helpen. Alvast bedankt!
Sophie
Jouw allereerste aanvraag in 2 minuten
1
Dien jouw aanvraag in
Beschrijf hoe onze dienstverleners jou kunnen helpen.
2
Vergelijk hun prijsoffertes
Ontvang offertes van betrouwbare dienstverleners en bekijk hun profiel.
3
Selecteer jouw dienstverlener
Kies de beste dienstverlener voor jouw aanvraag.
Vind je personal trainer
Particulier of professioneel, verdien geld met je vaardigheden!
Doe zoals Omar en schrijf je in:
Meer dan 4.000 jobs per week voor particulieren en zelfstandigen
Werk wanneer het in je agenda past en kies zelf je vergoeding
Ontvang de betaling voor je diensten binnen de 48 uur
Zich inschrijven als personal trainer
Omar
125 reviews
Omar verdiende
in 2026
€5.350
Betaling ontvangen!
€150
Nieuwe job
2 minuten geleden
Ring Twice, het eerste platform erkend door de overheid
Populaire dienstaanvragen
Coach Olmen, personal trainer aan huis Olmen, prijs personal training Olmen, fitnesscoach gezocht Olmen,…
Vind je personal trainer
Andere steden in de buurt waar je jouw personal trainer vindt
Personal trainer Antwerpen
Personal trainer Mechelen
Personal trainer Turnhout
Personal trainer Heist-op-den-berg
Personal trainer Geel
Personal trainer Mol
Personal trainer Lier
Personal trainer Brasschaat
Personal trainer Schoten
Personal trainer Brecht
Personal trainer Balen
Personal trainer Oostham
Personal trainer Meerhout
Personal trainer Leopoldsburg
Personal trainer Baal
Personal trainer Beringen
Personal trainer Zandvliet
Personal trainer Tessenderlo
Personal trainer Dessel
Personal trainer Laakdal
Personal trainer Koersel
Personal trainer Retie
Personal trainer Veerle
Personal trainer Lommel
Personal trainer Hechtel
Personal trainer Lummen
Personal trainer Schaffen
Personal trainer Diest
Personal trainer Oevel
Personal trainer Zolder
Alle provincies tonen
Sluiten
Vind jij het antwoord op jouw vraag niet terug?
Stuur ons een bericht
Vind je personal trainer
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Filters
Alle personal trainers
Gecertificeerde professionals
Geverifieerde particulieren