Ring Twice
Zich inschrijven als leraar engels
Een dienst aanvragen
Zich aanmelden / Zich inschrijven
Sien
72 reviews
€15/u
Malik
98 reviews
€25/u
Rania
149 reviews
€20/u
Vind de perfecte leraar voor
Bijles Engels in Willebroek
Engels leren met de beste privé leraars? Een persoonlijke aanpak voor het leren van woordenschat, grammatica, spreekvaardigheid en meer.
Vind je leraar Engels
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Gemiddelde score -
4.91/5
(11 reviews)
468
leraars Engels
in
Willebroek
Filters
Marijke
4.8/5
(5 reviews)
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben sinds 8 jaar leerkracht Frans, Nederlands en Engels en heb hierbuiten ook gereisd in ...
Meer
Diensten
Examentraining Engels
Grammatica Engels
Spreekvaardigheid Engels
Leesvaardigheid Engels
...
Meer reviews zien
Is flexibel. Duidelijke communicatie.
Katrien, 5 maanden geleden
Het profiel bekijken
Carolinne
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde zelfstandige
Over de dienstverlener
Meer dan 20 jaar ervaring als leerkracht Engels-werkzaam als leerlingbegeleiding socio-emoti...
Meer
Diensten
Engelse conversatie
Grammatica uitleg
Engels voor beginners
Engelse literatuur
...
Meer reviews zien
Zeer bekwaam en betrokken!
Eline
Het profiel bekijken
Monica
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Als Amerikaanse native English speaker heb ik in 2002 de CELTA (Cambridge Certificate in En...
Meer
Diensten
Ervaren taaldocent
Spreekvaardigheid Engels
Engelse grammatica
Academisch Engels
...
Meer reviews zien
Très satisfait
Raoul
Het profiel bekijken
Peter
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Als je kind extra hulp nodig heeft om de stof te verwerken, kan ik daar mee zeker van dienst...
Meer
Diensten
Hulp bij Engels
Grammatica Engels
Conversatie Engels
Bijles Nederlands
...
Meer reviews zien
vandaag kennismaking, top verlopen en kijken uit naar de volgende les.
Michael
Het profiel bekijken
Noa
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Hi! Mijn naam is Noa en ben studente Taal- en Letterkunde aan de Universiteit Antwerpen. Ik ...
Meer
Diensten
Spreekvaardigheid Engels
Grammatica Engels
Leesvaardigheid Engels
Uitspraak Engels
...
Meer reviews zien
Mijn dochter was heel positief over de bijles Engels ! Aanrader
Patricia, 10 maanden geleden
Het profiel bekijken
Neil
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Beste, ik heb moderne talen gestudeerd en afgestudeerd met onderscheiding. Op de werkvloer g...
Meer
Diensten
Grammatica beheersing
Conversatievaardigheden
Lezen en begrijpen
Schrijfvaardigheid
...
Meer reviews zien
Neil is een aangename persoon en de vervoegingen werden goed en duideljk uitgelegd.
Brigitte
Het profiel bekijken
Liew
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik schrijf je omdat ik erg geïnteresseerd ben in het onderwijzen van Engels voor beginners,...
Meer
Diensten
Engelse grammatica
Uitspraak Engels
Schrijfvaardigheid Engels
Conversatie Engels
...
Meer reviews zien
Its ok;)
Daniela
Het profiel bekijken
Zin om je als bijles engels in te schrijven?
Particulier of professioneel, maak je profiel aan en laat je activiteit groeien.
4,3/5
4,7/5
Jessica
Nieuw
Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Vanuit mijn ervaring als leerkracht in de lagere school heb ik een ruime kennis van de leers...
Meer
Diensten
Engels voor beginners
Conversatie Engels
Grammatica engels oefenen
Engels voor gevorderden
...
Nog geen reviews
Jessica is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Jan
Nieuw
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik werk momenteel 4 jaar voor een volledig Engelstalig bedrijf. Ik werk met mensen samen ov...
Meer
Diensten
Engels spreekvaardigheid
Hulp bij Engelse grammatica
Engelse leesvaardigheid
Engels voor beginners
...
Nog geen reviews
Jan is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Amber
Nieuw
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Taal is belangrijk! Daarom vind ik het belangrijk om op een speelse en leerrijke manier iema...
Meer
Diensten
Engels spreken oefenen
Taalvaardigheid verbeteren
Examenvoorbereiding Engels
Individuele Engelse lessen
...
Nog geen reviews
Amber is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Hafsa
Nieuw
Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben tweetalig opgevoed daarnaast heb ik met mijn economische master heel wat vakken in he...
Meer
Diensten
Engels spreken oefenen
Schriftelijke opdrachten
Grammatica uitleggen
Studiebegeleiding Engels
...
Nog geen reviews
Hafsa is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Seyma
Nieuw
Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Studente Toegepaste Taalkunde Engels - Nederlands aan de VUB. Heb bijles Engels gegeven bij ...
Meer
Diensten
Engelse conversatie
Grammatica uitleg
Luistervaardigheden
Engelse schrijfvaardigheid
...
Nog geen reviews
Seyma is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Kaat
Nieuw
Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Hallo, ik ben reeds 9 jaar actief als leerkracht Nederlands en biologie in een secundaire sc...
Meer
Diensten
Engelse grammatica
Conversatie oefenen
Studievaardigheden Engels
Toetsvoorbereiding Engels
...
Nog geen reviews
Kaat is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Deryan
Nieuw
Verplaatst zich naar Willebroek
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb jarenlang Engels gestudeerd op school en spreek vloeiend Engels. Zowel woordenschat a...
Meer
Diensten
Engels conversatieles
Grammatica hulp Engels
Engels voor beginners
Voorbereiding Engels toets
...
Nog geen reviews
Deryan is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Meer profielen tonen
Ring Twice
Lessen
Taalles
Bijles Engels
Antwerpen
Willebroek
Verzekerde diensten
Geverifieerde en ervaren dienstverleners
Support
9u-18u/5d
Benieuwd naar wat onze klanten ervan vinden?
Gebaseerd op
11
reviews
4.91
10
1
0
0
0
Claudia
Studiebegeleiding voor 3de middelbaar
Alles verliep prima!
Lies, een maand geleden
Georgette
Leraar Engels
Zeer interessante dame met veel kennis in talen en cultuur!
Anne-cathérine, 2 maanden geleden
Dirk
Lessen & hulp - Taalles : Bijles Frans, Bijles Engels
We willen jou graag bedanken voor de les. Voor nu houden we het hierbij. Met vriendelijke groeten
Caroline, 5 maanden geleden
Stéphanie
english roleplay school on the phone
Fantastisch! een AANRADER!
Renee, 5 maanden geleden
Ontdek de reviews van andere gebruikers
Prijsklasse
€15 – €40
€15
€25
€40
Gemiddelde prijzen van uitgevoerde diensten in 2026
Bijles engels in Willebroek: de populairste dienstaanvragen
Dien een aanvraag in en ontvang snel offertes van talenten bij jou in de buurt:
Woordenschat Engels
Gemiddelde prijs:
€18 – €22
Spreekvaardigheid Engels
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Uitspraak (accent) Engels
Gemiddelde prijs:
€20 – €25
Luistervaardigheid Engels
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Leesvaardigheid Engels
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Bijles Brits Engels
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Vind je leraar Engels
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Getalenteerde buren, bij jou in de buurt
Maarten
69 reviews
€21 /u
Hallo, ik ben op zoek naar iemand die mij dit weekend kan helpen. Alvast bedankt!
Sophie
Jouw allereerste aanvraag in 2 minuten
1
Dien jouw aanvraag in
Beschrijf hoe onze dienstverleners jou kunnen helpen.
2
Vergelijk hun prijsoffertes
Ontvang offertes van betrouwbare dienstverleners en bekijk hun profiel.
3
Selecteer jouw dienstverlener
Kies de beste dienstverlener voor jouw aanvraag.
Vind je leraar Engels
Particulier of professioneel, verdien geld met je vaardigheden!
Doe zoals Lars en schrijf je in:
Meer dan 4.000 jobs per week voor particulieren en zelfstandigen
Werk wanneer het in je agenda past en kies zelf je vergoeding
Ontvang de betaling voor je diensten binnen de 48 uur
Zich inschrijven als leraar engels
Lars
137 reviews
Lars verdiende
in 2026
€5.350
Betaling ontvangen!
€150
Nieuwe job
2 minuten geleden
Ring Twice, het eerste platform erkend door de overheid
Populaire dienstaanvragen
Bijles Engels aan huis Willebroek, privé leraar Engels Willebroek, Engels leren Willebroek, Engels leren voor beginners Willebroek,…
Vind je leraar Engels
Andere steden in de buurt waar je jouw leraar Engels vindt
Bijles Engels Antwerpen
Bijles Engels Mechelen
Bijles Engels Turnhout
Bijles Engels Lier
Bijles engels Blaasveld
Bijles engels Heffen
Bijles engels Leest
Bijles engels Breendonk
Bijles engels Boom
Bijles engels Ramsdonk
Bijles engels Puurs
Bijles engels Rumst
Bijles engels Kapelle-op-den-bos
Bijles engels Reet
Bijles engels Hombeek
Bijles engels Niel
Bijles engels Londerzeel
Bijles engels Waarloos
Bijles engels Schelle
Bijles engels Aartselaar
Alle provincies tonen
Sluiten
Vind jij het antwoord op jouw vraag niet terug?
Stuur ons een bericht
Vind je leraar Engels
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Filters
Alle leraars Engels
Gecertificeerde professionals
Geverifieerde particulieren