Ring Twice
Zich inschrijven als leraar engels
Een dienst aanvragen
Zich aanmelden / Zich inschrijven
Sien
72 reviews
€15/u
Malik
98 reviews
€25/u
Rania
149 reviews
€20/u
Vind de perfecte leraar voor
Bijles Engels in Oud-turnhout
Engels leren met de beste privé leraars? Een persoonlijke aanpak voor het leren van woordenschat, grammatica, spreekvaardigheid en meer.
Vind je leraar Engels
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Gemiddelde score -
5.0/5
(6 reviews)
59
leraars Engels
in
Oud-turnhout
Filters
Elena
5/5
(3 reviews)
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Als leerkracht Engels/Spaans/Nederlands heb ik al leuke ervaring op school met kinderen en v...
Meer
Diensten
Engels examenvoorbereiding
Spreekvaardigheid Engels
Grammatica uitleg Engels
Leesvaardigheid bijles
...
Meer reviews zien
Een superlieve, aangename dame!
Ann
Het profiel bekijken
Jolien
5/5
(2 reviews)
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Leerkracht Nederlands en Engels in volwassenenonderwijs. Ik ondersteun leerlingen graag op i...
Meer
Diensten
Examenvoorbereiding Engels
Grammatica Engels
Leesvaardigheid Engels
Schrijfvaardigheid Engels
...
Meer reviews zien
Zeer correcte steeds duidelijke uitleg met oefeningen
Karin
Het profiel bekijken
Sarah
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben een ontzettend talig persoon, talen hebben me altijd al gefascineerd. Ik heb een prof...
Meer
Diensten
Examenvoorbereiding Engels
Grammaticalessen Engels
Leesvaardigheid Engels
Spreekvaardigheid Engels
...
Meer reviews zien
vriendelijk, geduldig en aangename bijles, zeer tevreden.
An
Het profiel bekijken
Shelsey
Nieuw
Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Mijn moedertaal is nederlands maar ook engels spreek ik goed wilt u Nederlands leren maar sp...
Meer
Diensten
Conversatie Engels
Grammatica Engels
Uitspraak verbeteren
Leesvaardigheid Engels
...
Nog geen reviews
Shelsey is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Seppe
Nieuw
Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Als je hulp nodig hebt voor het begrijpen van een tekst in het Engels kan ik helpen met vert...
Meer
Diensten
Hulp bij Engelse toetsen
Conversatie praktijk Engels
Engelse grammaticahulp
Engels voor beginners
...
Nog geen reviews
Seppe is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Nehemias
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Professeur diplômé en anglais; si vous avez besoin d'apprendre, améliorer ou correction / vé...
Meer
Diensten
Engels voor beginners
Conversatie oefenen
Grammatica uitleggen
Engelse literatuur
...
Nog geen reviews
Nehemias is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Britt
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben afgestudeerd in de richting Latijn-moderne talen. Momenteel studeer ik leerkracht Eng...
Meer
Diensten
Engels voor beginners
Conversatie Engels
Grammatica uitleggen
Studieplanning Engels
...
Nog geen reviews
Britt is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Zin om je als bijles engels in te schrijven?
Particulier of professioneel, maak je profiel aan en laat je activiteit groeien.
4,3/5
4,7/5
Victoria
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Ik heb al in Panama ervaring als tutor en vertaller. Ik heb speciaal ervaring met kinderen !...
Meer
Diensten
Engels voor beginners
Conversatievaardigheden
Grammatica uitleg
Leesmethode Engels
...
Nog geen reviews
Victoria is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Mary
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb Engels als tweede taal geleerd toen ik met mijn familie in Maleisië woonde. Aangezien...
Meer
Diensten
Engels spreekvaardigheid
Grammatica uitleggen
Engels luisteroefeningen
Engels schrijven verbeteren
...
Nog geen reviews
Mary is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Lise
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
ik haal altijd punten boven de 80 procent op taalvakken. Ik kan dit beter ook gebruiken om a...
Meer
Diensten
Engelse conversatie
Grammatica uitleggen
Engels voor beginners
Voorbereiding examens
...
Nog geen reviews
Lise is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Tanja
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb unief germaanse talen gedaan. Heb al veel bijles gegeven en nooit iemand ontevreden i...
Meer
Diensten
Hulp bij Engelse grammatiek
Conversatietraining Engels
Voorbereiding Engelse toetsen
Engelse spreekvaardigheid
...
Nog geen reviews
Tanja is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Lotte
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb een grote talenknobbel! Zelf spreek en begrijp ik vlot roemeens(geleerd op mezelf omd...
Meer
Diensten
Grammatica Engels
Uitspraak Engels
Leesvaardigheid Engels
Schrijfvaardigheid Engels
...
Nog geen reviews
Lotte is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Elena
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik wil later leerkracht worden, dus dan kan ik hier al een beetje ervaring bij opdoen. Zelf ...
Meer
Diensten
Engelse conversatie
Grammatica hulp Engels
Engels voor beginners
Studievaardigheden Engels
...
Nog geen reviews
Elena is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Zinedine
Nieuw
Verplaatst zich naar Oud-turnhout
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben redelijk goed in talen en kan kinderen helpen met hun moeilijkheden, zelf zit ik in h...
Meer
Diensten
Engelse conversatie
Grammatica uitleg
Schrijfhulp Engels
Luistervaardigheid training
...
Nog geen reviews
Zinedine is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Meer profielen tonen
Ring Twice
Lessen
Taalles
Bijles Engels
Antwerpen
Oud-turnhout
Verzekerde diensten
Geverifieerde en ervaren dienstverleners
Support
9u-18u/5d
Benieuwd naar wat onze klanten ervan vinden?
Gebaseerd op
6
reviews
5.0
6
0
0
0
0
Claudia
Studiebegeleiding voor 3de middelbaar
Alles verliep prima!
Lies, een maand geleden
Georgette
Leraar Engels
Zeer interessante dame met veel kennis in talen en cultuur!
Anne-cathérine, 2 maanden geleden
Dirk
Lessen & hulp - Taalles : Bijles Frans, Bijles Engels
We willen jou graag bedanken voor de les. Voor nu houden we het hierbij. Met vriendelijke groeten
Caroline, 5 maanden geleden
Stéphanie
english roleplay school on the phone
Fantastisch! een AANRADER!
Renee, 5 maanden geleden
Ontdek de reviews van andere gebruikers
Prijsklasse
€15 – €40
€15
€25
€40
Gemiddelde prijzen van uitgevoerde diensten in 2026
Bijles engels in Oud-turnhout: de populairste dienstaanvragen
Dien een aanvraag in en ontvang snel offertes van talenten bij jou in de buurt:
Woordenschat Engels
Gemiddelde prijs:
€18 – €22
Spreekvaardigheid Engels
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Uitspraak (accent) Engels
Gemiddelde prijs:
€20 – €25
Luistervaardigheid Engels
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Leesvaardigheid Engels
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Bijles Brits Engels
Gemiddelde prijs:
€25 – €35
Vind je leraar Engels
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Getalenteerde buren, bij jou in de buurt
Maarten
69 reviews
€21 /u
Hallo, ik ben op zoek naar iemand die mij dit weekend kan helpen. Alvast bedankt!
Sophie
Jouw allereerste aanvraag in 2 minuten
1
Dien jouw aanvraag in
Beschrijf hoe onze dienstverleners jou kunnen helpen.
2
Vergelijk hun prijsoffertes
Ontvang offertes van betrouwbare dienstverleners en bekijk hun profiel.
3
Selecteer jouw dienstverlener
Kies de beste dienstverlener voor jouw aanvraag.
Vind je leraar Engels
Particulier of professioneel, verdien geld met je vaardigheden!
Doe zoals Lars en schrijf je in:
Meer dan 4.000 jobs per week voor particulieren en zelfstandigen
Werk wanneer het in je agenda past en kies zelf je vergoeding
Ontvang de betaling voor je diensten binnen de 48 uur
Zich inschrijven als leraar engels
Lars
137 reviews
Lars verdiende
in 2026
€5.350
Betaling ontvangen!
€150
Nieuwe job
2 minuten geleden
Ring Twice, het eerste platform erkend door de overheid
Populaire dienstaanvragen
Bijles Engels aan huis Oud-turnhout, privé leraar Engels Oud-turnhout, Engels leren Oud-turnhout, Engels leren voor beginners Oud-turnhout,…
Vind je leraar Engels
Andere steden in de buurt waar je jouw leraar Engels vindt
Bijles Engels Antwerpen
Bijles Engels Mechelen
Bijles Engels Turnhout
Bijles Engels Lier
Bijles engels Arendonk
Bijles engels Retie
Bijles engels Vosselaar
Bijles engels Weelde
Bijles engels Kasterlee
Bijles engels Ravels
Bijles engels Dessel
Bijles engels Merksplas
Bijles engels Gierle
Bijles engels Tielen
Bijles engels Zandvliet
Bijles engels Beerse
Bijles engels Mol
Bijles engels Lichtaart
Bijles engels Lille
Bijles engels Poppel
Alle provincies tonen
Sluiten
Vind jij het antwoord op jouw vraag niet terug?
Stuur ons een bericht
Vind je leraar Engels
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Filters
Alle leraars Engels
Gecertificeerde professionals
Geverifieerde particulieren