Ring Twice
Zich inschrijven als muziekleraar
Een dienst aanvragen
Zich aanmelden / Zich inschrijven
Elias
38 reviews
€30/u
Sara
77 reviews
€35/u
Felix
118 reviews
€19/u
Vind de perfecte leraar voor
Muziekles in Sint-kwintens-lennik
Betrouwbare privé leraars voor muzieklessen op maat: notenleer, muziekgeschiedenis, improvisaties en meer. Voor jonge kinderen en volwassenen.
Vind je muziekleraar
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Gemiddelde score -
4.8/5
(50 reviews)
65
muziekleraars
in
Sint-kwintens-lennik
Filters
Gábor
4.8/5
(45 reviews)
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
In het lesgegeven van gitaar focusseren wij voornamelijk op de rechthand-techniek bij het ui...
Meer
Diensten
Elektrische gitaar
Gitaarles beginners
Acoustic gitaar
Gitaarles kinderen
...
Meer reviews zien
Ik kan die mens niet volgen. En toch genoten van zijn manier van les geven.
Dirk, 29 dagen geleden
Het profiel bekijken
Jonathan
4.5/5
(2 reviews)
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben beginnen gitaar spelen op mijn 14de, zonder muziekschool, gewoon op mezelf, autodidac...
Meer
Diensten
Gypsy-jazz gitaar
Gitaarles volwassenen
Muziekles op locatie
Creatieve improvisatie
...
Meer reviews zien
Super vriendelijke Service! Kan heel goed met kinderen. Mijn zoon was direct heel tevreden en gaat heel graag naar de les.
Andre
Het profiel bekijken
Lissy
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben Lissy en ik studeer Opera aan het Koninklijk Conservatorium Brussel. Voor mijn opera...
Meer
Diensten
Opera zang
Musical theater
Voorbereiding conservatorium
Klassieke zang
...
Meer reviews zien
Hele fijne zangles van een vriendelijke juf die je meteen op je gemak stelt
Judith
Het profiel bekijken
Vigdis
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik studeerde compositie en jazzzang aan het conservatorium en werk deeltijds als muziekleerk...
Meer
Diensten
Piano les voor beginners
Zangtechnieken ontwikkelen
Gitaren stemmen en spelen
Muziekgeschiedenis lessen
...
Meer reviews zien
Professionnelle, à l’écoute et agréable. Je recommande Vigdis
Coline
Het profiel bekijken
Marleen
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Piano-initiatie (piano-oefeningen, vingerzetting, noten lezen...) ter voorbereiding op klass...
Meer
Diensten
Muzieklessen voor kinderen
Gitaarlessen beginner
Zangtechniek voor volwassenen
Groepslessen muziek
...
Meer reviews zien
Volledige tevredenheid
Jeroen, 11 maanden geleden
Het profiel bekijken
Teodor
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik speel al bijna 10 jaar gitaar. Oorspronkelijk volgde ik muziekles waar ik klassieke gitaa...
Meer
Diensten
Gitaarles beginners
Creatief muziekonderwijs
Muziekles voor ouderen
Zangles en stemtraining
...
Nog geen reviews
Teodor is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Toby
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik speel zelf al 19 jaar gitaar en heb al zo'n 11 jaar ervaring in lesgeven van gitaar aan k...
Meer
Diensten
Gitaarlessen
Muzikale optredens
Achtergrondmuziek
Muzikale workshops
...
Nog geen reviews
Toby is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Zin om je als muziekles in te schrijven?
Particulier of professioneel, maak je profiel aan en laat je activiteit groeien.
4,3/5
4,7/5
Pallieter
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Afgestudeerd als muziekleerkracht op Arteveldehogeschool. Ondertussen reeds vier jaar ervari...
Meer
Diensten
Ukelele lessen
Gitaar lessen
Muzikale ceremonieën
Receptie muziek
...
Nog geen reviews
Pallieter is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Jonathan
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik speel contrabas, basgitaar, gitaar, piano en drums en ben een student op conservatorium. ...
Meer
Diensten
Pianoles voor beginners
Basgitaar voor gevorderden
Drumles op maat
Muziektheorie uitleg
...
Nog geen reviews
Jonathan is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Luna
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Op mijn 10jaar begonnen in een muziekacademie : gitaar en theorie klassiek. Hierna overgegaa...
Meer
Diensten
Gitaarles
Muziektheorie
Improvisatie
Gehoortraining
...
Nog geen reviews
Luna is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Britt
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben zelf afgestudeerd met het muziekinstrument accordeon. Ik speel ook saxofoon. Ik help ...
Meer
Diensten
Saxofoonles
Accordeonlessen
Cursus muziektheorie
Gehoortraining
...
Nog geen reviews
Britt is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Xavier
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Hallo, ik ben Xavier, 20 jaar oud en heb 11 jaar piano gespeeld. Ik heb een volledig parcour...
Meer
Diensten
Muzieklessen voor kinderen
Zangtechniek en -les
Gitaarlessen voor beginners
Piano improvisatie
...
Nog geen reviews
Xavier is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Myro
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben geprezen en gepassioneerd student piano. Zit in mijn laatste jaar aan de muziekschool...
Meer
Diensten
Piano privélessen
Beginners muziekles
Gevorderden pianoles
Klassieke muziekstijl
...
Nog geen reviews
Myro is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Freek
Nieuw
Verplaatst zich naar Sint-kwintens-lennik
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Ik ben heel geduldig van nature, en weet goed mensen te lezen. Dit in combinatie met mijn m...
Meer
Diensten
Muziekleraar alle leeftijden
Viool en piano
Ensemble coaching
Concertvoorbereiding
...
Nog geen reviews
Freek is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Meer profielen tonen
Ring Twice
Lessen
Muziekles
Vlaams-Brabant
Sint-kwintens-lennik
Vergelijkbare categorieën met muziekles
Pianoles in Sint-kwintens-lennik
Gitaarles in Sint-kwintens-lennik
Zangles in Sint-kwintens-lennik
Verzekerde diensten
Geverifieerde en ervaren dienstverleners
Support
9u-18u/5d
Benieuwd naar wat onze klanten ervan vinden?
Gebaseerd op
50
reviews
4.8
41
8
1
0
0
Luisa
Pianoles kind
Een fijne eerste pianoles voor m'n zoon. Lief, geduldig, stipt.
Sarah, 15 dagen geleden
Ellen
Pianoles, beginner (11)
Bedankt.
Hans en, 17 dagen geleden
Ilse
Gitaarles
Ilse heeft me goede tips gegeven om onmiddellijk van start te gaan.
Paul, 22 dagen geleden
Ellen
Pianoles als beginner
Ellen is een super vriendelijke, sociale leerkracht. Geduldig en ontspannen samen leren. Een echte aanrader!
Mathias, 23 dagen geleden
Ontdek de reviews van andere gebruikers
Prijsklasse
€20 – €50
€20
€35
€50
Gemiddelde prijzen van uitgevoerde diensten in 2026
Muziekles in Sint-kwintens-lennik: de populairste dienstaanvragen
Dien een aanvraag in en ontvang snel offertes van talenten bij jou in de buurt:
Muziekles voor jonge kinderen
Gemiddelde prijs:
€20 – €25
Muziekles volwassenen
Gemiddelde prijs:
€25 – €45
Notenleer
Gemiddelde prijs:
€20 – €30
Muzikale improvisatie
Gemiddelde prijs:
€20 – €25
Gehoortraining
Gemiddelde prijs:
€20 – €30
Muziektheorie
Gemiddelde prijs:
€18 – €22
Vind je muziekleraar
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Getalenteerde buren, bij jou in de buurt
Maarten
69 reviews
€21 /u
Hallo, ik ben op zoek naar iemand die mij dit weekend kan helpen. Alvast bedankt!
Sophie
Jouw allereerste aanvraag in 2 minuten
1
Dien jouw aanvraag in
Beschrijf hoe onze dienstverleners jou kunnen helpen.
2
Vergelijk hun prijsoffertes
Ontvang offertes van betrouwbare dienstverleners en bekijk hun profiel.
3
Selecteer jouw dienstverlener
Kies de beste dienstverlener voor jouw aanvraag.
Vind je muziekleraar
Particulier of professioneel, verdien geld met je vaardigheden!
Doe zoals Zoë en schrijf je in:
Meer dan 4.000 jobs per week voor particulieren en zelfstandigen
Werk wanneer het in je agenda past en kies zelf je vergoeding
Ontvang de betaling voor je diensten binnen de 48 uur
Zich inschrijven als muziekleraar
Zoë
147 reviews
Zoë verdiende
in 2026
€5.350
Betaling ontvangen!
€150
Nieuwe job
2 minuten geleden
Ring Twice, het eerste platform erkend door de overheid
Populaire dienstaanvragen
Muziekles aan huis Sint-kwintens-lennik, privé leraar muziek Sint-kwintens-lennik, muziek leren spelen Sint-kwintens-lennik, muziekles volwassenen Sint-kwintens-lennik,…
Vind je muziekleraar
Andere steden in de buurt waar je jouw muziekleraar vindt
Muziekles Leuven
Muziekles Vilvoorde
Muziekles Aarschot
Muziekles Diest
Muziekles Sint-martens-lennik
Muziekles Gooik
Muziekles Roosdaal
Muziekles Vlezenbeek
Muziekles Sint-pieters-leeuw
Muziekles Ternat
Muziekles Dilbeek
Muziekles Liedekerke
Muziekles Buizingen
Muziekles Anderlecht
Muziekles Huizingen
Muziekles Lembeek
Muziekles Halle (Brabant)
Muziekles Ninove
Muziekles Denderleeuw
Muziekles Ruisbroek
Alle provincies tonen
Sluiten
Vind jij het antwoord op jouw vraag niet terug?
Stuur ons een bericht
Vind je muziekleraar
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Filters
Alle muziekleraars
Gecertificeerde professionals
Geverifieerde particulieren