Ring Twice
Zich inschrijven als schoonheidsspecialiste
Een dienst aanvragen
Zich aanmelden / Zich inschrijven
Anna
72 reviews
€25/u
Mila
98 reviews
€34/u
Sara
149 reviews
€45/u
Vind de perfecte
Schoonheidsspecialiste in Melle
Voor alle soorten verzorgingen: huidverzorging, gezichtsbehandeling, make-up advies, wenkbrauw styling, waxing en meer!
Vind je schoonheidsspecialist
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Gemiddelde score -
5.0/5
(1 reviews)
65
schoonheidsspecialisten
in
Melle
Filters
Azra
5/5
(1 reviews)
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
I an beautician and i have 10 years experience from my home country i am honest hard working...
Meer
Diensten
Gelaatsbehandelingen
Huidanalyse
Make-up applicatie
Peelingbehandelingen
...
Meer reviews zien
Lieve dame, die begrijpt wat de noden zijn.
Marianne, 2 maanden geleden
Het profiel bekijken
Stephanie
Nieuw
Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb een schoonheidsinstituut en de nodige ervaring sinds 10 jaar. Manicure, pedicure, gel...
Meer
Diensten
Manicure
Pedicure
Gellak
Waxen
...
Nog geen reviews
Stephanie is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Marieke
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb een diploma nagelstyling en doe elke week mijn eigen gelnagels. Dit is een echte pass...
Meer
Diensten
Nagelverzorging
Manicure
Pedicure
Acrylnagels
...
Nog geen reviews
Marieke is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Tine
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Beste. Ik ben Tine en werk al 6 jaar als zelfstandige schoonheidsspecialiste. Ik doe zowel m...
Meer
Diensten
Nagelverzorging
Gezichtsmassage
Ontharing
Make-up
...
Nog geen reviews
Tine is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Maybritt
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik heb een certificaat die ik behaalde als pro make up artist bij Make-up Designory. Hoewel ...
Meer
Diensten
Schoonheidsspecialiste
Gelaatsverzorging
Huidanalyse
Make-up applicatie
...
Nog geen reviews
Maybritt is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Sara
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben een professionele nagelstyliste met vijf jaar ervaring en ik kan uw nagels prachtig m...
Meer
Diensten
Nagelstyling
Huidanalyse
Gezichtsmaskers
Manicure
...
Nog geen reviews
Sara is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Jeska
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik doe vaak bij vrienden en familie de wenkbrauwen. Ik onthaar ze op een mooi gegeven dat pa...
Meer
Diensten
Schoonheidsspecialiste
Gelaatsverzorging
Huidverzorging
Make-up applicatie
...
Nog geen reviews
Jeska is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Zin om je als schoonheidsspecialiste in te schrijven?
Particulier of professioneel, maak je profiel aan en laat je activiteit groeien.
4,3/5
4,7/5
Tulay
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben een gepassioneerde schoonheidsspecialist met 13 jaar ervaring in het vak. Mijn absolu...
Meer
Diensten
Schoonheidsspecialiste
Gelaatsverzorging
Huidverzorging
Wenkbrouwstyling
...
Nog geen reviews
Tulay is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Amber
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik volgde enkel cursussen tot visagiste en geef jou graag een make up look. Voor een feestje...
Meer
Diensten
Make-up artist
Feestelijke make-up
Avond make-up
Fotoshoot make-up
...
Nog geen reviews
Amber is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Yolande
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ben een gediplomeerde schoonheidsspecialiste, nagelstyliste, voor ontspanningsmassage kan me...
Meer
Diensten
Schoonheidsspecialiste
Gelaatsverzorging
Huidverzorging
Wenkbrouwstyling
...
Nog geen reviews
Yolande is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Elsje
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik behaalde het getuigschrift voetverzorging via avondschool. Ik kom graag je voeten verzorg...
Meer
Diensten
Schoonheidsspecialiste
Gelaatsverzorging
Huidanalyse
Wenkbrouwstyling
...
Nog geen reviews
Elsje is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Messalina
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Ik ben gespecialiseerd schoonheidsspecialiste. Ik heb ervaring voor het gelaat en het licha...
Meer
Diensten
Schoonheidsspecialiste
Gelaatsbehandelingen
Huidanalyse
Wenkbrauwstyling
...
Nog geen reviews
Messalina is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Sophie
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerde identiteit
Over de dienstverlener
Afgestudeerd als schoonheidsspecialiste is dit mijn passie. Klantjes verzorgen tot in de pun...
Meer
Diensten
Schoonheidsspecialiste
Gelaatsverzorging
Huidverzorging
Wenkbrouw styling
...
Nog geen reviews
Sophie is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Charity
Nieuw
Verplaatst zich naar Melle
Geverifieerd bedrijf
Over de dienstverlener
Ik heb momenteel net mijn opleiding massage en manicure afgerond. Ik ben nu ook nog bezig me...
Meer
Diensten
Manicure
Pedicure
Massage
Gezichtsbehandeling
...
Nog geen reviews
Charity is net bij Ring Twice begonnen en helpt je graag verder.
Het profiel bekijken
Meer profielen tonen
Ring Twice
Zorg
Schoonheidsspecialiste
Oost-Vlaanderen
Melle
Verzekerde diensten
Geverifieerde en ervaren dienstverleners
Support
9u-18u/5d
Benieuwd naar wat onze klanten ervan vinden?
Gebaseerd op
1
reviews
5.0
1
0
0
0
0
Azra
ontharen van bovenlip en kin
Lieve dame, die begrijpt wat de noden zijn.
Marianne, 2 maanden geleden
N
Manicure en pedicure die aan huis komt
Heel goede service. Duidelijke communicatie en de afspraak werd nagekomen. Perfect in orde. 👍🏻
Veronique, 7 maanden geleden
Maria del pilar
Gezichtsverzorging en manicure
Maria del pilar is supertrots in haar job en doet het super goed
Ilse, 10 maanden geleden
Yana
Ontharen aan huis voor rolstoelgebruiker
Top dame! Heel professioneel!
Dorien, 11 maanden geleden
Ontdek de reviews van andere gebruikers
Prijsklasse
€25 – €65
€25
€45
€65
Gemiddelde prijzen van uitgevoerde diensten in 2026
Schoonheidsspecialiste in Melle: de populairste dienstaanvragen
Dien een aanvraag in en ontvang snel offertes van talenten bij jou in de buurt:
Basis gezichtsbehandeling
Gemiddelde prijs:
€40 – €60
Uitgebreid gezichtsbehandeling
Gemiddelde prijs:
€60 – €100
Harsen/waxen gezicht
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Harsen/waxen lichaam
Gemiddelde prijs:
€20 – €50
Lash lift
Gemiddelde prijs:
€30 – €50
Wenkbrauw styling
Gemiddelde prijs:
€15 – €25
Vind je schoonheidsspecialist
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Getalenteerde buren, bij jou in de buurt
Maarten
69 reviews
€21 /u
Hallo, ik ben op zoek naar iemand die mij dit weekend kan helpen. Alvast bedankt!
Sophie
Jouw allereerste aanvraag in 2 minuten
1
Dien jouw aanvraag in
Beschrijf hoe onze dienstverleners jou kunnen helpen.
2
Vergelijk hun prijsoffertes
Ontvang offertes van betrouwbare dienstverleners en bekijk hun profiel.
3
Selecteer jouw dienstverlener
Kies de beste dienstverlener voor jouw aanvraag.
Vind je schoonheidsspecialist
Particulier of professioneel, verdien geld met je vaardigheden!
Doe zoals Lucia en schrijf je in:
Meer dan 4.000 jobs per week voor particulieren en zelfstandigen
Werk wanneer het in je agenda past en kies zelf je vergoeding
Ontvang de betaling voor je diensten binnen de 48 uur
Zich inschrijven als schoonheidsspecialiste
Lucia
137 reviews
Lucia verdiende
in 2026
€5.350
Betaling ontvangen!
€150
Nieuwe job
2 minuten geleden
Ring Twice, het eerste platform erkend door de overheid
Populaire dienstaanvragen
Schoonheidsspecialiste aan huis, wimperextensions, laserontharing, schoonheidsspecialiste aan huis prijzen, gezichtsverzorging, permanente ontharing, ontharing mannen, ipl ontharing,…
Vind je schoonheidsspecialist
Andere steden in de buurt waar je jouw schoonheidsspecialiste vindt
Schoonheidsspecialiste Gent
Schoonheidsspecialiste Aalst
Schoonheidsspecialiste Sint-niklaas
Schoonheidsspecialiste Dendermonde
Schoonheidsspecialiste Heusden-Zolder
Schoonheidsspecialiste Destelbergen
Schoonheidsspecialiste Gentbrugge
Schoonheidsspecialiste Merelbeke
Schoonheidsspecialiste Wetteren
Schoonheidsspecialiste Ledeberg
Schoonheidsspecialiste Zwijnaarde
Schoonheidsspecialiste Scheldewindeke
Schoonheidsspecialiste Oosterzele
Schoonheidsspecialiste Sint-amandsberg
Schoonheidsspecialiste Laarne
Schoonheidsspecialiste Serskamp
Schoonheidsspecialiste Oordegem
Schoonheidsspecialiste Schellebelle
Schoonheidsspecialiste Kalken
Schoonheidsspecialiste Sint-denijs-westrem
Alle provincies tonen
Sluiten
Vind jij het antwoord op jouw vraag niet terug?
Stuur ons een bericht
Vind je schoonheidsspecialist
⚡ Ontvang binnen het uur prijsoffertes
Filters
Alle schoonheidsspecialisten
Gecertificeerde professionals
Geverifieerde particulieren