Over mij
Hallo, ik ben een Iraanse, moeder van twee prachtige kinderen. Mijn zoon studeert nog en mijn dochter is getrouwd.Ik werk voltijds, maar ik zou graag bijverdienen en ook meer sociale contacten hebben.Ik hou van kinderen,koken en uiteraard buiten activiteiten. Ik heb auto,maar eigenlijk hou ik meer van fietsen, wandelen en lopen.Zelf heb ik een visje. Ik heb ook vogels gehad.
Zwijnaarde (9052)
Evaluaties
5
/5
Gemiddelde evaluatie door 12 klanten
4
klanten
hebben al meerdere keren opnieuw een beroep gedaan op Puran
Puran heeft mij heel snel en efficiënt uit de nood geholpen. Ze weet van aanpakken en ik zou in de toekomst nog graag willen gebruik maken van je diensten. Dank je wel !
Hilde V.
Ides V.
Very professional job done and we are entirely satisfied
James P.
Goed gedaan!
Victoria N.
mooi gedaan! Ik was er tevreden.
Victoria N.
Zeer tevreden
Anne-marie B.
Super! Aangenaam in omgang en werkt erg efficiënt!
Yasmine D.
terug super content!
Ann G.
Super! Werkt zeer grondig en vriendelijk in contact.
Yasmine D.
Zeer vriendelijke, snelle en correcte afhandeling.
Bart V.
Wij zijn héél tevreden : vriendelijk - correct - aangenaam persoon om mee te werken - tevreden van de opkuis
Ann G.
Hoe kan ik jou van dienst zijn?
-
Eenmalige oppasBaby 0-3 , Kind 3+Als kleinste dochter van mijn family, heb ik alle kinderen van mijn broers en zussen verzorgd, 10 in totaal. Naast mijn werk heb ik mijn twee kinderen groot gebracht. En nu help ik mijn dochter bij haar kinderen. Vrienden weten op mij of mijn kinderen als betrouwbare oppas kunnen rekenen. Ik zie kinderen heel graag en vind ik heel belangrijk om zij een veilig en rustige omgeving te bieden.
-
Vaste oppas
-
Koken"Koken is mijn hobby en als een moeder en handige gastvrouw ben ik gewoon om verschillende lekkere maaltijden klaar te zetten. Vooral mijn specialiteit is Iraanse koken. Ik heb regelmatig bezoekers en bij onze feesten, verjaardagen... kopen, koken.. worden door mijzelf gedaan. Soms bestellen onze vrienden eten bij mij als zij een feestje hebben."
-
LeveringAutoKleine, lichte aankopen, kan ik met mijn auto doen. Boodschappen, verplaatsingen, is ook geen probleem. Als het met fiets mogelijk zijn, kan ik die ook doen. Het is ook zo millieuvriendelijker.