Over mij
Hallo, ik ben Diandra, 33 jaar en wonend in Laken. Ik heb een Master in de wiskunde en reeds een tiental jaar ervaring met het geven van bijlessen wiskunde, office (Word, Excel, acces) en studiebegeleiding (leren leren, het opmaken van studieplanningen,...) op verschillende niveaus (middelbaar, hogeschool, universitair).
Laken (1020)
Evaluaties
4.97
/5
Gemiddelde evaluatie door 270 klanten
79
klanten
hebben al meerdere keren opnieuw een beroep gedaan op Diandra
Prijzenkast
Prijzenkast
Hoe kan ik jou van dienst zijn?
-
BijlesBijles wiskunde , Bijles wetenschappen , Bijles statistiekReeds een tiental jaren ervaring met het geven van bijlessen wiskunde, office en studiebegeleiding op verschillende niveaus, ook examencommissie. Extra oefeningen en boeken ter beschikking ter ondersteuning van de leerstof op school.
-
Hulp en opleidingPC-WindowsIk kan ondersteuning en opleiding bieden voor het gebruik van verschillende office toepassingen: Excel, Acces, Word, PowerPoint. Eigen lesmateriaal ter beschikking.