Over mij
Ik ben een gedreven persoon die altijd met iets bezig moet zijn. Ik ben sociaal in de omgang en werk graag. Buiten het werk ben ik zeer sportief bezig met calisthenics (een rare sport🫣) en geef ik ook training.
Moorslede (8890)
Evaluaties
Geen evaluaties
Cedric is nieuw op Ring Twice. Word de eerste die op zijn/haar diensten een beroep doet.
Hoe kan ik jou van dienst zijn?
-
TuinmanGras maaien , Haag snoeien , Bladeren oprapen , Dakgoot schoonmakenAls ik buiten kan werken kom ik gelukkig. Als ik dan met mijn diensten iemand anders kan gelukkig maken dan is dat nog beter. Ik werk heel graag buiten om dat je daar mooie veranderingen kan zien.
-
KlusjesmanWelkom op mijn profiel. Als ik met mijn handen bezig kan zijn ben ik tevreden, met mijn huidige kennis door mijn job weet ik wel het een en ander over kluisjes in en rond het huis. Hopelijk zie je het zitten om met mij aan de slag te gaan
-
SportlesSportcoachIk ben twee jaar zelfstandig geweest in het geven van trainingen. Deze trainingen waren heel breed van het vermageren tot het trainen naar een specifieke wedstrijd. Ik sta graag dicht bij de mensen. Mensen helpen en gelukkig zien is het beste gevoel voor mij en ik denk met sportief en gezond bezig te zijn dit de beste manier is. Dankuwel om de tijd te nemen om dit te bekijken