Over mij
Hallo, mij naam is Inte en ik ben 25 jaar. Ik woon momenteel in Gent en werk in de sociale sector als jeugdwerker. In mijn vrije tijd geef ik zwemles, scoutsleiding, ga ik graag al eens op reis, liefst trek ik dan de natuur in of ga ik babysitten. Ik werk heel graag met kinderen dus als oppas help ik je graag!
Gent (9000)
Evaluaties
5
/5
Gemiddelde evaluatie door 19 klanten
1
klant
heeft al meerdere keren opnieuw een beroep gedaan op Inte
Prima prestatie. We werken graag samen verder.
Griet O.
01/04/2025
Zeer aangename samenwerking. We werken graag samen verder.
Griet O.
08/03/2025
Prima prestatie.
Griet O.
06/03/2025
Zeer goede prestatie. We werken graag samen verder.
Griet O.
06/03/2025
Fijne prestatie door Inte. We werken graag verder samen.
Griet O.
16/02/2025
Fijne prestatie. Graag tot een volgende keer.
Griet O.
07/02/2025
Uitstekende prestatie.
Griet O.
31/01/2025
Prima prestatie. We doen graag in 2025 blijvend een beroep op je ondersteuning.
Griet O.
16/12/2024
Heel leuke prestatie. We werken graag samen verder.
Griet O.
01/12/2024
Prima prestatie. We doen graag verder beroep op je ondersteuning.
Griet O.
26/11/2024
Fijne prestatie. We werken graag verder samen.
Griet O.
12/11/2024
Prima prestatie en we zetten de samenwerking graag verder.
Griet O.
Heel fijne assistent. We werken graag samen verder.
Griet O.
Prima prestatie! We zetten de samenwerking graag verder.
Griet O.
Alles prima in orde.
Griet O.
Uitstekende prestatie.
Griet O.
Goeie afspraken en goeie prestatie.
Griet O.
Bedankt voor je goede werk. Hopelijk tot een volgende.
Griet O.
Topprestatie, graag tot een volgende keer.
Griet O.
Hoe kan ik jou van dienst zijn?
-
Eenmalige oppasBaby 0-3 , Kind 3+Dag, ik heb al vele jaren ervaring als babysit. Daarnaast geef ik reeds 7 jaar leiding in de jeugdbeweging, onder anderen aan kinderen met een beperking en heb ik tijdelijk in een crèche gewerkt als kinderoppas. Ook begeleid ik elke zomervakantie verschillende jeugdkampen en geeft ik al een aantal jaren (prive) zwemles.
-
Vaste oppasBaby 0-3 , Kind 3+Dag, ik heb al vele jaren ervaring als babysit. Daarnaast geef ik reeds 7 jaar leiding in de jeugdbeweging, onder anderen aan kinderen met een beperking en heb ik tijdelijk in een crèche gewerkt als kinderoppas. Ook begeleid ik elke zomer verschillende jeugdkampen en geef ik al een aantal jaren (privé) zwemles.
-
Persoonlijke assistentie
-
SportlesSportcoachIk geef reeds 8 jaar zwemlessen, zowel in de zwemclub, voor de sportdienst van Stad Gent als privé zwemlessen aan kinderen.