Over mij
Ik ben jolien en ik ben 25 jaar , ik heb sinds een jaar mijn eigen zaak “een hondentrimsalon “ . Ik ben helemaal gek van dieren en vind het dan ook fantastisch dat ik daar mijn werk van heb kunnen maken . Ook doe Ik opvang voor hondjes .
Kinrooi (3640)
Evaluaties
Geen evaluaties
Jolien is nieuw op Ring Twice. Word de eerste die op zijn/haar diensten een beroep doet.
Hoe kan ik jou van dienst zijn?
  • Oppas bij de petsitter
    Honden
    Wij wonen op een boerderij met heel veel dieren en heb zelf 10 hondjes . Als ik hondjes opvang zitten ze gewoon bij mij in huis ,dus niet in kennels .
  • Wandelen met de hond
    Het hangt van hond tot hond af , In overleg met de eigenaar is alles mogelijk . Jij weet het beste wat jou hond nodig heeft .
  • Hondenverzorging
    Mijn hart ligt bij hondjes en ik behandel ze allemaal alsof ze van mezelf zouden zijn . Ook krijgen de logé’s op hun laatste dag een lekkere trimbeurt als dat gewenst word (zonder extra kosten )