Over mij
Hallo, ik ben Hendrik. Ik ben 20 jaar oud en ik heb wetenschappen- wiskunde(6u) gestudeerd aan Sint-Lievenscollege. Momenteel studeer ik voor industrieel ingenieur aan de UGent. Ik ben op zoek naar een studentenjob, die mij ligt. Ik ben leider bij de scouts en geef in de zomer soms zeilles aan kinderen. Ik vind dat bijles geven echt iets voor mij is en kijk er naar uit mensen iets bij te leren.
Gent (9000)
Evaluaties
5 /5
Gemiddelde evaluatie door 1 klanten
1 klant
heeft al meerdere keren opnieuw een beroep gedaan op Hendrik
Bijles voor mijn zoon
Mijn zoon was blij met hem en hij vond dat je de leerstof heel goed in hem kreeg
Fatma A.
Hoe kan ik jou van dienst zijn?
  • Tuinman
    Gras maaien
    Ik werk zeer graag in de tuin, het brengt me tot rust. Dat betekent ook niet dat ik heel traag werk, integendeel. Hoe sneller ik resultaat zie hoe meer dat me een boost geeft. Bij mijn ouders heb ik een redelijk grote tuin waar er altijd wel iets valt te gebeuren.
  • Eenmalige oppas
    Kind 3+
    Ik werk zeer graag met kinderen, zelf zit ik in de scouts en heb zo al wat ervaring hoe ik met kinderen moet omgaan. Ook was ik in het verleden vaak een oppas.
  • Muziekles
    Pianoles
    Ik speel zelf al langer dan 10 jaar piano, zelf maak ik mijn eigen muziek. Ik vind het zeer interessant en het is ook mijn passie. Ik kijk er enorm naar uit die passie te delen met mensen.
  • Bijles
    Bijles wiskunde , Bijles wetenschappen , Bijles biologie , Bijles fysica , Bijles chemie
    Ik heb ervaring met les te geven aan een grote groep, dat verschilt niet zo veel met bijles geven. Individueel bijles geven heeft veel voordelen want zo kan ik zien waar de problemen liggen. Een gepassioneerde lesgever is ook belangrijk, want zo is het soms lastige vak makkelijker te begrijpen.
  • Verhuis
    Uitsluitend mankracht
    Ik ben zelf 2 keer verhuisd geweest. Ik begrijp de stress die het meebrengt, alles moet op tijd vervoerd worden, er mag niets breken etc. Ik merk dat communicatie super belangrijk is. Zelf ben ik ook een goede luisteraar.