Over mij
Ik ben Emiel, 20 jaar. Ik ben student burgerlijk ingenieur aan de UGent. Mijn kennis overdragen naar anderen is altijd al iets geweest wat mij voldoening geeft. Wegens mijn wetenschappelijke achtergrond heb ik het meeste ervaring met bijles geven in wiskunde en fysica. Ook bij chemie, statistiek en informatica kan ik zeker een handje helpen!
Gavere (9890)
Evaluaties
Geen evaluaties
Emiel is nieuw op Ring Twice. Word de eerste die op zijn/haar diensten een beroep doet.
Hoe kan ik jou van dienst zijn?
  • Bijles
    Bijles wiskunde , Bijles wetenschappen , Bijles fysica , Bijles statistiek , Bijles chemie
    Zowel in het middelbaar als in het hoger onderwijs hebben wetenschapsvakken mij steeds geboeid. Vandaar dat ik voor verscheidene vakken een handje kan helpen. Zowel voor het aanleren van specifieke leerstof als het aanleren van een studiemethode voor een bepaald vak (bepaalde vakken) kan u bij mij terecht.
  • Opstellen en Vertalen
    Nederlands , Engels
    Nederlands is mijn moedertaal en Engels is een taal die ik vlot beheers. Ik lees vaak papers (dit jaar ook thesissen) na van vrienden (zowel Nederlands als Engels). Voor zowel nalezen in het Engels als in het Nederlands kan u bij mij terecht. Ook voor het vertalen van Nederlands naar Engels of omgekeerd kan ik helpen.